ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 CS map creator ZHLT dhe Hamer eDitor

Shko poshtė 
AutoriMesazh
sLapeR =)
Super Moderator
Super Moderator
sLapeR =)

Numri i postimeve : 19
Join date : 31/01/2009
Age : 23
Location : N`obboorr:P

MesazhTitulli: CS map creator ZHLT dhe Hamer eDitor   Sat Jan 31, 2009 9:04 pm

Qe nja dy programa te cilet nevojiten per me kriju staz

ato quhen ZHLT edhe HAMMER EDITOR

mediafire.com download.php?ys1awmfxiqw ZHLT

mediafire.com download.php?oygeafzhz8p Hamer eDitor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Kosova-Online.Tk
 
CS map creator ZHLT dhe Hamer eDitor
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Counter Strike Downloads :: Counter Strike Tutorials-
Kėrce tek: