Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 RRegullat e Forumit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
duK.
Admin
duK.

Numri i postimeve : 102
Join date : 14/07/2008
Age : 26
Location : Me LL'okatRon

RRegullat e Forumit Empty
MesazhTitulli: RRegullat e Forumit   RRegullat e Forumit Icon_minitimeSat Jan 31, 2009 9:20 am

1. Ndalohet postimi me permbajtje erotike, pornografike. Postime me ideologji naciste, fashiste, komuniste dhe sektare. Postet e tilla do te fshihen ndersa postuesit do ti terhjeket verejtja.

1.1 Ndalohet postimi me qellim ofendimi ose provokimi ndaj anetareve tjere te forumit.
1.2 Ndalohet postimi me qellim reklamimi te faqeve tjera, firmave dhe bizneseve te ndryshme.
1.3 Ndalohen kercenimet ndaj anetareve tjere.
1.4 Ndalohen postimi i gjerave jo konstruktive (posteve shume te shkurta dhe palidhje). Nese keni me postu dicka me rendesi me shpreh mendimin postoni, nese jo mos u lodhni me shkru sene si: Bravo. flm etj etj.
1.5 Ndalohet spam rreptesisht. Nese ju jeni postuesi i fundit ne ate topic dhe deshironi te postoni perseri editoni postin tuaj ne vend se te beni double post.
1.6 Postimet te cilat permbajne linqe ndaj faqeve tjera te lidhura me gaming ne rajon nuk lejohen. Kete mund ta bejne vetem moderatoret dhe adminat.
1.7 Ndalohet hapja e topicave ku kerkohet ndihma rreth CS. Per kete eshte topicu ne sekcionin e CS. Ne sekcionet e tjera dhe per lojet tjera lejohet hapja e topikave te tille.

Shoutbox
2.1 Cdo ofendim ne shoutbox ndaj anetareve tjere rrezulton ne ban ne shoutbox. Nese ofendimi perseritet at'here do te merrni ban edhe ne forum.
2.2 Ne shoutbox gjitheashtu ndalohet postimi i te gjitha gjerave te cekura me lart.


.:::Prizreni Public Server::. 77.68.40.131:27015
_________________________________________________________________________________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.kosova-online.tk
 
RRegullat e Forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Prizreni-Hack-Qendra :: Regullat /Te rejat rreth Forumit-
Kėrce tek: