Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Real Player

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Sh3nd1
Admin
Sh3nd1

Numri i postimeve : 40
Join date : 02/02/2009

Real Player Empty
MesazhTitulli: Real Player   Real Player Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 10:40 am

Me ket program mundeni me mar video prej YOUTUBES por jo wetem edhe per at
por edhe mundeni mi degju VOiCE rECORDEr qe media player dhe winamp se kan
qe lunku http://www.realplayer.com/ hiny ktu pastaj shkoni nga ana e majt e qet aty
GET REAL PLAYER FREE klikoni edhe e donwlodoni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
visarockk
Admin
visarockk

Numri i postimeve : 214
Join date : 31/01/2009
Age : 25
Location : kosov./ferizaj.

Real Player Empty
MesazhTitulli: Real Player   Real Player Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 11:52 am

ShEndD per software (programe)
duhet me post Programe / Applications
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.ferizaji-gaming.tk
Sh3nd1
Admin
Sh3nd1

Numri i postimeve : 40
Join date : 02/02/2009

Real Player Empty
MesazhTitulli: Re: Real Player   Real Player Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 2:02 pm

mfal Vissar Shnosh tjera her postoj mir se se kom dit mfalni krejt a
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Real Player Empty
MesazhTitulli: Re: Real Player   Real Player Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Real Player
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Lojra / Gamez :: Te ndryshme-
Kėrce tek: