Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Ndrysho Modelin e Armeve Ne cs

Shko poshtė 
AutoriMesazh
sLapeR =)
Super Moderator
Super Moderator
sLapeR =)

Numri i postimeve : 19
Join date : 31/01/2009
Age : 25
Location : N`obboorr:P

Ndrysho Modelin e Armeve Ne cs Empty
MesazhTitulli: Ndrysho Modelin e Armeve Ne cs   Ndrysho Modelin e Armeve Ne cs Icon_minitimeSat Jan 31, 2009 8:29 pm

Me siguri te gjithėve juve ju kan bo tullusum armėt e njejta nė counter strike, dizajn i lodht, qe qysh mundeni me i ndrru qė me u dokt armėt ma tė forta e me dizajne tė ndryshme, na po e ndrrojm veq alltin deagle, por e njejta procedurė ėshtė pėr tė gjitha armėt, nėse ndonjė armė qe e shkarkoni ju vjen me sound atėher atė e zhvendsoni tek follderi Sounds, e nėse ju pėlqen zėri si e ka pas arma e mėparshme ateher mos ndryshoni hiq...

Pra shkojmė tek webi:
http://www.tutorialecstrike.com/skins.html

Edhe e shkarkojmė modelin e armės qe po na pėlqen, shembull:Mė pas e hapim dhe e ekstraktojmė follderin e armės nė Desktop...

e hapim dhe e kopjojm fajllin v_deagle.mdl dhe e zhvendosim tek

C:/Program Files/Valve/cstrike/models

kurse fajllat e zerit i zhvendosim ketu:

C:\Program Files\Valve\cstrike\sound\weapons

kur tė pyet me i zėvendesu fajllat kliko Yes...

Me pas futemi ne lojen Counter Strike

e blejm ni deagle, dhe ja si duket...}

P.S Ju qe e keni grafiken e dobt ka mundesi mos me ju funksionu keshtu qe keni kujdes rujeni modelin e vjeter diku para se ta zevendsoni


Mfalni se skam qit foto se ne foto ishte i shkruar emri i ati web page e sdu me i reklamu ne A-C tjerat Web Page
Met mira ja pafshi hajrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://Www.Kosova-Online.Tk
 
Ndrysho Modelin e Armeve Ne cs
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Counter Strike Downloads :: Counter Strike Tutorials-
Kėrce tek: