Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Si me i Ik Snipes nga SHEJA .

Shko poshtė 
AutoriMesazh
visarockk
Admin
visarockk

Numri i postimeve : 214
Join date : 31/01/2009
Age : 25
Location : kosov./ferizaj.

Si me i Ik Snipes nga SHEJA . Empty
MesazhTitulli: Si me i Ik Snipes nga SHEJA .   Si me i Ik Snipes nga SHEJA . Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 4:08 pm

[WoW]Qe ni tutorial te shkurt e i thjesht se si mundesh mi ik sniperav...
Kur je ne aren te hapur ose kur e din qe sniperat qe te kan tye ne shenjester
esht e rendsishme me livrit aq shum sa mundesh dhe sa esht esht e mundur dhe e paparashikushme. Duke kercyar por jo shum rregullisht mund ta detyroj kundershtarin te synoj vertikalisht aq shum sa horizontalisht , ose ai mundet , nese je me fat ktheje ku do te ishe headshoot ne diqka me te vogel
me damage . Disa lojtar kcejn vazhdimisht edhe pse e kan rrugen e vetmuar qekjo i ban mu dok si budall
[/WoW]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.ferizaji-gaming.tk
 
Si me i Ik Snipes nga SHEJA .
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Counter Strike Downloads :: Counter Strike Tutorials-
Kėrce tek: