ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Prizreni-Hack-Qendra

 
Asnjė mesazh i ri

Regullat /Te rejat rreth Forumit

Para se te postoni ose dicka tejter ju lutem lexoni regullat /lajmerimet reth forumit etj.
22Wed Jun 24, 2009 12:17 pm
visarockk sse shpejti v bulletin new www.ORTAKOLL-MP3.TK
Asnjė mesazh i ri

Biznesi Shit / Blerje

Ketu mund te postoni sende qe doni me shit ose me ble ....
11Sat Jan 31, 2009 9:28 am
duK. Disa RRegulla

Informacione & Diskutime te Ndryshme

 
Asnjė mesazh i ri

Kerkesa,Pyetje,Ndihme

Kėtu do tė gjeni pėrgjigjet e pyetjeve dhe shqetėsimeve qė ne kemi hasur me shpesh nga vizitorėt. Nėse jeni kureshtarė ose keni njė pyetje lexoni kėtė forum para se tė na bėni pyetjen pasi mund tė gjeni nje pėrgjigje.
33Thu Feb 05, 2009 5:28 pm
Shendi a.K.a Ricky Leite PROPOZIM PER ADMINAT
Asnjė mesazh i ri

Prezanto veten

Ju lutem para se te postoni ose ti shikoni temat prezantohuni ne forum.
925Wed Feb 04, 2009 11:32 am
Sh3nd1 Un jam Shendriti Nga gjilani
Asnjė mesazh i ri

Counter Strike Downloads

Ketu mund te gjeni te gjitha programet si dhe vet counter-strike per ta shkarkuar.
2326Tue Feb 03, 2009 1:13 pm
eDDz COUNTER-STRIKE ICONS

Counter Strike Downloads

 
Asnjė mesazh i ri

Counter Strike Tutorials

Te gjitha Tutorialet dhe mesimet rreth cstrike.
3344Tue Apr 14, 2009 11:08 am
visarockk sHkRuaJ Me Te GjELBERTA En Cs :P by : acceeppT.
Asnjė mesazh i ri

sXe-Injected Client / Hack / Server

Ketu mundeni te gjeni te gjitha llojet e sXe Client ,sXe Hack edhe sXe per server.
4974Tue Mar 03, 2009 9:01 am
bulirock OGC_Owned  cheats aimbot    pa sXe

Counter Strike Tools

 
Asnjė mesazh i ri

Counter Strike Video / Movies

Te gjitha cs Videot tuaja apo te dikujt tjeter mund t'i postoni ketu.
152161Tue Feb 03, 2009 2:02 pm
eDDz Counter Strike Source Hacks
Asnjė mesazh i ri

Counter Strike Servers

Te gjither serverat per counter-strike mund ti gjetni dhe ti postoni ketu.
2534Wed Dec 01, 2010 4:53 am
ardit sylejmani okk kur t gjaj
Asnjė mesazh i ri

Prezanto Clanin Tuaj

Ketu mund ta prezantoni clanin duke shkruar emrin e clanit dhe emrat e antareve ne clan.
47Mon Feb 02, 2009 5:49 pm
eDDz a Mun Mu ma Gjet Najkush Naj Server pa sXe

Lojra / Gamez

 
Asnjė mesazh i ri

Te ndryshme

Kėtu mundei te bisedoni dicka mbi lojra dhe te pyteni per lojra.
5676Sat Mar 13, 2010 9:11 pm
arbnor_76 MILIONERI shqip
Asnjė mesazh i ri

Warcraft

Diskutime mbi WarCraft, mundeni ti beni ketu perzhdo gje postoni vetem gjera qe kajn lidhje me WarCraft.
1119Tue Feb 03, 2009 12:52 pm
eDDz Patch WarCraft
Asnjė mesazh i ri

Grand Theft Auto

Ketu mundeni ti gjeni edhe ti postoni te gjitha lojat e Grand Theft Auto
1626Wed Dec 01, 2010 5:06 am
ardit sylejmani Qe Do qiCa per Gta-Vice City
Asnjė mesazh i ri

Need For Speed / Racing

Ketu mundeni ti gjeni dhe ti postoni te gjitha rreth lojes need for speed edhe racing game
1833Tue Feb 03, 2009 1:22 pm
eDDz Need For Speed Most Wanted Black Edition -RELOADED

Programe / Warez

 
Asnjė mesazh i ri

Programe / Applications

Ktu mund ti postoni linkat programeve t ndryshme !
2432Wed Jul 01, 2009 1:03 pm
prizreni4ever Hotmail password Cracker
Asnjė mesazh i ri

Filma / Movies

Linkat e filmave mund ti postoni ketu !
1325Wed Feb 04, 2009 9:24 am
Sh3nd1 Gezuar Me Cim Baksuzin
kosova-online Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 588 artikuj
Forumi ka 46 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri TaulantiDFCjahiu
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 82 mė Sat Jan 27, 2024 11:24 am

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur