Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Shiko numrin ton magjik

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Sh3nd1
Admin
Sh3nd1

Numri i postimeve : 40
Join date : 02/02/2009

Shiko numrin ton magjik Empty
MesazhTitulli: Shiko numrin ton magjik   Shiko numrin ton magjik Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 10:35 pm

se pari e ofroni afer vetes nje kulkolator(dikitron) dhe mblidhni keto shuma:
Code

1. nr i telefonit pa 044 apo 049 apo 063. +
2.Vjet shembull 17 vjet +
3.Viti i Lindjes 1991-
4.-2008
5.Del Nr yt si ne fillim NUMRI TEL TON MAGJIK
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shiko numrin ton magjik
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Lojra / Gamez :: Te ndryshme-
Kėrce tek: