Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Ku ėsht prodhu telefoni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Sh3nd1
Admin
Sh3nd1

Numri i postimeve : 40
Join date : 02/02/2009

Ku ėsht prodhu telefoni Empty
MesazhTitulli: Ku ėsht prodhu telefoni   Ku ėsht prodhu telefoni Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 10:37 pm

Shkojmė Kėshtu

Shtype Kėtė kod ne telefon *#06# , pastaj do tė shfaqet njė numer ne ekran :

PSH. 829454789101162191412 , mbaje mend numrin e 7 dhe tė 8.

1.Nese numri i shtate dhe i tete ėshtė 02 ose 20 Kjo do tė thot qe tel. juaj ėshtė i prodhuar ne Emiratet e bashkuara Arabe.
2.Nese numri i shtate dhe i tete ėshtė 08 ose 80 Kjo do tė thot qe tel. juaj ėshtė i prodhuar ne Gjermani.
3.Nese numri i shtate dhe i tete ėshtė 01 ose 10 Kjo do tė thot qe tel. juaj ėshtė i prodhuar ne Finlande.
4.Nese numri i shtate dhe i tete ėshtė 13 Kjo do tė thot qe tel. juaj ėshtė i prodhuar ne Azerbejxhan dhe ėshtė i demshem pėr shendetin tuaj.
5.Nese numri i shtate dhe i tete ėshtė 00 Kjo do tė thot qe tel. juaj ėshtė prodhim origjinal.

pėr telefonat Nokia 01 ose 10 ėshtė njejt si 00 pasi Finlanda ėshtė vendi i prodhimit tė Nokia
By: Sh3nd1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ku ėsht prodhu telefoni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Lojra / Gamez :: Te ndryshme-
Kėrce tek: