Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Shpejto PC

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Sh3nd1
Admin
Sh3nd1

Numri i postimeve : 40
Join date : 02/02/2009

Shpejto PC Empty
MesazhTitulli: Shpejto PC   Shpejto PC Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 11:34 am

A jeni te gashem
Po more qysh jo...
fillojm pa humbur koh une weq humba koh kur thash fillojm pa humbur koh aehehaeah


start > run > Shkruaj regedit dhe ENTER Hapet Dritarja Regedit Pastaj Shkoni : HKEY_LOCAL_MACHINE > SYSTEM > CurrentControlSet > Control > SessionManager > MemoryManagement > PrefetchParameters Tani Gjeni : --EnablePrefetcher-- aty e keni 3 Ju beneni 5. Pasi ta Kryeni ne Regedit ristartoni Kompjuterin.. Nese doni View High Resolution Order Prints & Gifts Create Your Own Site
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shpejto PC
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Lojra / Gamez :: Te ndryshme-
Kėrce tek: