Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Krijimi I Mapit Ne Cs1.6

Shko poshtė 
AutoriMesazh
duK.
Admin
duK.

Numri i postimeve : 102
Join date : 14/07/2008
Age : 26
Location : Me LL'okatRon

Krijimi I Mapit Ne Cs1.6 Empty
MesazhTitulli: Krijimi I Mapit Ne Cs1.6   Krijimi I Mapit Ne Cs1.6 Icon_minitimeSat Jan 31, 2009 4:21 pm

Krijimi i mapes per CS 1.6

Ne kete video qe do te Shikoni, perfshihen edhe disa programe dhe disa gjera qe une i perdori.
Prap se Prap Per Te Krijuar Mapin Per Counter Strike 1.6 nuk eshte edhe aq lehte keshtu qe ky tutorial qe e kam bere eshte vetem pjesa e pare qe perfshin vetem pjesen e konfigurimit te programit dhe spjegimin e programit sepse shum njerez me kan kerkuar kete tutorial.
Shkarkoni programet qe ju duhen

Shkarko: http://www.microstar-server.com/scr/Programet.rar:34quaef9


Video Tutrioal: https://www.youtube.com/watch?v=za1uyXyShGY

___________________________________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.kosova-online.tk
visarockk
Admin
visarockk

Numri i postimeve : 214
Join date : 31/01/2009
Age : 25
Location : kosov./ferizaj.

Krijimi I Mapit Ne Cs1.6 Empty
MesazhTitulli: Shum i mir flm duK.   Krijimi I Mapit Ne Cs1.6 Icon_minitimeSat Jan 31, 2009 4:49 pm

Shum i mir flm duK.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.ferizaji-gaming.tk
 
Krijimi I Mapit Ne Cs1.6
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Counter Strike Downloads :: Counter Strike Tutorials-
Kėrce tek: