Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Qysh me lon logo me (t) ne cs

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Sh3nd1
Admin
Sh3nd1

Numri i postimeve : 40
Join date : 02/02/2009

Qysh me lon logo me (t) ne cs Empty
MesazhTitulli: Qysh me lon logo me (t) ne cs   Qysh me lon logo me (t) ne cs Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 6:52 pm

-Per me shti fotet ne cs edhe kur ta trus T si Spray Logo ta qet foton
-Ne fillim Download http://postdownload.filefront.com/12064292//8fb10537a756e2be2f84931c3a77ac5b63c61b921e37e03461d5dee850925e1928e78165c4280c35 ket HL TAG Converter
Kur te hin e trus Open Image dhe e len cilen do foto . pastaj hin Adjust Image e Trus Auto Size . dhe pastaj e trus Apply changes and convert to 265 colors , dhe e trusni Save Tag, Export to Wad file dhe e ruani te C/ Praogram Files Valve/ cstrike ,hini edhe e runi me emer tempdecal.wad dhe kur te hini ne CS mos e prekni Options hiq me ndrru foton se prishet d.m.th duhet te himi ne server pa prekur sen ndru nikun athere permes konzolles p.sh name "dF.Sh3nd1"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
visarockk
Admin
visarockk

Numri i postimeve : 214
Join date : 31/01/2009
Age : 25
Location : kosov./ferizaj.

Qysh me lon logo me (t) ne cs Empty
MesazhTitulli: Qysh me lon logo me (t) ne cs   Qysh me lon logo me (t) ne cs Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 9:02 pm

Shend ket post e kom bo un kshyr niher masanena post shokit ok Very Happy Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.ferizaji-gaming.tk
 
Qysh me lon logo me (t) ne cs
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Counter Strike Downloads :: Counter Strike Tutorials-
Kėrce tek: