Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Fol me 2 ngjyra ne Cs

Shko poshtė 
AutoriMesazh
sLapeR =)
Super Moderator
Super Moderator
sLapeR =)

Numri i postimeve : 19
Join date : 31/01/2009
Age : 25
Location : N`obboorr:P

Fol me 2 ngjyra ne Cs Empty
MesazhTitulli: Fol me 2 ngjyra ne Cs   Fol me 2 ngjyra ne Cs Icon_minitimeSat Jan 31, 2009 8:22 pm

Post Fol me 2 ngjyra ne cs
Fol me ngjyra ne cs eshte program ku mundesh me fol me ngjyre apo say color qe po jau qes linkun ku muni me donllod

Kodi:
http://www.megashare.com/441303http:...XeqtR.cfg.html
Pasi qe ta donllodoni fajlliin e merrni dhe e qoni ne Local Disc :C/Program Files/Valve/cstrike

Pastaj kur te futeni ne loj e shkruani ne console exec XeqtR.cfg dhe jau qet lart te shkruani qka te doni ju..>!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://Www.Kosova-Online.Tk
Sh3nd1
Admin
Sh3nd1

Numri i postimeve : 40
Join date : 02/02/2009

Fol me 2 ngjyra ne Cs Empty
MesazhTitulli: Re: Fol me 2 ngjyra ne Cs   Fol me 2 ngjyra ne Cs Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 6:57 pm

Hey spo bon ne qet web ndroje webin qite ne mediafire ose ne speedyshare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
visarockk
Admin
visarockk

Numri i postimeve : 214
Join date : 31/01/2009
Age : 25
Location : kosov./ferizaj.

Fol me 2 ngjyra ne Cs Empty
MesazhTitulli: Fol me 2 ngjyra ne Cs   Fol me 2 ngjyra ne Cs Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 9:00 pm

Speedyshare mo se per ipko nuk bon pale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.ferizaji-gaming.tk
Sponsored content
Fol me 2 ngjyra ne Cs Empty
MesazhTitulli: Re: Fol me 2 ngjyra ne Cs   Fol me 2 ngjyra ne Cs Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Fol me 2 ngjyra ne Cs
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Counter Strike Downloads :: Counter Strike Tutorials-
Kėrce tek: