Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 ndrroje foton automatik ne msn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
visarockk
Admin
visarockk

Numri i postimeve : 214
Join date : 31/01/2009
Age : 25
Location : kosov./ferizaj.

ndrroje foton automatik ne msn Empty
MesazhTitulli: ndrroje foton automatik ne msn   ndrroje foton automatik ne msn Icon_minitimeSat Jan 31, 2009 9:43 pm

pari hini e shkarkoni programin dhe pastaj mundeni mi qit sa te doni foto, masandej ai automatikisht i ndrron fotot ne display shpresoj se kuptoni.

Download:
4shared.com/file/14948054...e_display.html
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.ferizaji-gaming.tk
 
ndrroje foton automatik ne msn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Lojra / Gamez :: Te ndryshme-
Kėrce tek: