Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Qe ju kallzoj pse dont sent ne msn 7.5

Shko poshtė 
AutoriMesazh
visarockk
Admin
visarockk

Numri i postimeve : 214
Join date : 31/01/2009
Age : 25
Location : kosov./ferizaj.

Qe ju kallzoj pse dont sent ne msn 7.5 Empty
MesazhTitulli: Qe ju kallzoj pse dont sent ne msn 7.5   Qe ju kallzoj pse dont sent ne msn 7.5 Icon_minitimeSat Jan 31, 2009 9:44 pm

Sdi a e ka vretjur dikush

Kam pa se shum kan problem me msn 7.5 qe ju mshelet imella edhe ju del raporti dont send

pse ndodh kjo ?

Nese jeni du fol me dikon edhe ai perderisa flet me juve perdor tastin esc edhe enter shum here, imella juve ju mshelet edhe jav qet dont dent pra nese kur te fol me ty shkrun diqka edhe i mshon esc pastaj klikon prap entr ne imellen tuaj dhe fillon e shkruan diqka dhe nese kjo perseritet 20ose 30 here imella juve ju mshellet dhe jav qet dont send

nese doni me vertetu provone nese e keni najkon online qe perdor msn 7.5
provon naj 20 ose 30 here esc edhe enter e shihni se atij ka me ju mshell imella

100% funksion

kshtu qe ju preferoj te perdori msn ne versiona te ri

WinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.ferizaji-gaming.tk
 
Qe ju kallzoj pse dont sent ne msn 7.5
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Lojra / Gamez :: Te ndryshme-
Kėrce tek: