ForumForum  PortaliPortali  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Informacione & Diskutime te Ndryshme

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Kerkesa,Pyetje,Ndihme

Kėtu do tė gjeni pėrgjigjet e pyetjeve dhe shqetėsimeve qė ne kemi hasur me shpesh nga vizitorėt. Nėse jeni kureshtarė ose keni njė pyetje lexoni kėtė forum para se tė na bėni pyetjen pasi mund tė gjeni nje pėrgjigje.
33Thu Feb 05, 2009 5:28 pm
Shendi a.K.a Ricky Leite PROPOZIM PER ADMINAT
Asnjė mesazh i ri

Prezanto veten

Ju lutem para se te postoni ose ti shikoni temat prezantohuni ne forum.
925Wed Feb 04, 2009 11:32 am
Sh3nd1 Un jam Shendriti Nga gjilani
Asnjė mesazh i ri

Counter Strike Downloads

Ketu mund te gjeni te gjitha programet si dhe vet counter-strike per ta shkarkuar.
2326Tue Feb 03, 2009 1:13 pm
eDDz COUNTER-STRIKE ICONS
Informacione & Diskutime te Ndryshme Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur