Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Diskutim RReth Server .:::Prizreni Public Server:::.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
duK.
Admin
duK.

Numri i postimeve : 102
Join date : 14/07/2008
Age : 26
Location : Me LL'okatRon

Diskutim RReth Server .:::Prizreni Public Server:::. Empty
MesazhTitulli: Diskutim RReth Server .:::Prizreni Public Server:::.   Diskutim RReth Server .:::Prizreni Public Server:::. Icon_minitimeSat Jan 31, 2009 9:24 am

Ktu Njerz mund Te Bisedoni Per Serverin .:::Prizreni Public Server:::. 77.68.40.131:27015 dhe lojtart ne ket server.
Ktu mundeni me bisedu edhe per naj plugin apo naj sen risi si psh anticheat,plugina,bug fix etj.
Verejtje ktu nuk duhet te diskutohet per ADMINAT.
Kritikat Verejtejet dhe Sugjerimet jan te Mir Se Ardhura.


.:::Prizreni Public Server:::. Connect:77.68.40.131:27015Edituar pėr herė tė fundit nga duK. nė Sat Jan 31, 2009 7:05 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.kosova-online.tk
 
Diskutim RReth Server .:::Prizreni Public Server:::.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Counter Strike Tools :: Counter Strike Servers-
Kėrce tek: