Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 82.114.82.138:27015 ..::Kosova Public Server::..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
duK.
Admin
duK.

Numri i postimeve : 102
Join date : 14/07/2008
Age : 26
Location : Me LL'okatRon

82.114.82.138:27015 ..::Kosova Public Server::.. Empty
MesazhTitulli: 82.114.82.138:27015 ..::Kosova Public Server::..   82.114.82.138:27015 ..::Kosova Public Server::.. Icon_minitimeSat Jan 31, 2009 8:30 pm

82.114.82.138:27015 ..::Kosova Public Server::....::Kosova Public Server::..

Ky esht serveri offeciaL i Prizrenit dhe Kosoves

ServerMaster : war_ning
Kontakt : war_ning@hotmail.com


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.kosova-online.tk
 
82.114.82.138:27015 ..::Kosova Public Server::..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Counter Strike Tools :: Counter Strike Servers-
Kėrce tek: