Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Patch WarCraft

Shko poshtė 
AutoriMesazh
eDDz
Moderator
eDDz

Numri i postimeve : 124
Join date : 01/02/2009

Patch WarCraft Empty
MesazhTitulli: Patch WarCraft   Patch WarCraft Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 12:52 pm

Nje version i ri i World of Warraft ka dal per da downloduar kliko me posht dhe per ta instaluar kete duhet te kesh petchat e merparshem pastaj i merr dhe i instalon kto me ren
Patch 2.4.3 to Patch 3.0.1
Patch 3.0.1 to patch 3.0.2
Patch 3.0.2 to patch 3.0.3

Download
http://www.tentonhammer.com/node/26964
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Patch WarCraft
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Lojra / Gamez :: Warcraft-
Kėrce tek: