Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Counter-Strike 1.6 Full

Shko poshtė 
AutoriMesazh
duK.
Admin
duK.

Numri i postimeve : 102
Join date : 14/07/2008
Age : 26
Location : Me LL'okatRon

Counter-Strike 1.6 Full Empty
MesazhTitulli: Counter-Strike 1.6 Full   Counter-Strike 1.6 Full Icon_minitimeSat Jan 31, 2009 6:45 pm

Qetuu e Kenii Counter-Strike 1.6 Me Pach Me Krejt.Weq Duheni Ju Ta Merrni Sxe dhe Te hini Ne Loj Ky asht Cs Mund Te Luhani Me bOta.
Connect:77.68.40.131:27015


Counter-Strike 1.6 Full 6pt7r5gzr2

Downlaod :

http://www.dashmiri.net/game/counter.exe

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.kosova-online.tk
 
Counter-Strike 1.6 Full
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Counter Strike Downloads-
Kėrce tek: